Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Karlovarský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

MUDr.Vladimír Musil

Milhostov 15 353 01,

Zádub-Závišín, Mariánské Lázně

 

Setová Jana - certifikovaný výživový poradce

Klínovecká 998,

Ostrov, Česká republika

agentura RAFAEL s.r.o

Varšavská 13
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

BIOMEDVITAL

Lázeňská 19/1 
360 01 Karlovy Vary 

Cambridge Weight Plan Ing. Viktorie Handrychová

Pražská silnice 124
360 01 K.Vary

Centrum sportovní medicíny MUDr. Ivan Kundrát

Západní 1817/73
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

Fitness URAL

K.H. Borovského 1927,

35601 Sokolov

 • InBody 230

Grandhotel Ambassador Národní dům

T.G. Masaryka 1088/24
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

Hotel Imperial

LIBUŠINA 1212/18
360 01 KARLOVY VARY

 • InBody 230

Lázně Jáchymov - Radium Palace

T. G. Masaryka 415

362 51 Jáchymov

Medeor KV - Rehabilitační centrum

Chebská 355/49

360 06 Karlovy Vary

Mgr. Jana Adlerová

Romana Dvořáková - WELLNESSIS

Anglická 22,

Karlovy Vary - Horní Drahovice, 360 09

 

 • InBody 230

Spa hotel St.Joseph ROYAL REGENT

Zahradní 7,

360 01, Karlovy Vary

 • InBody 720

Sport Studio Prima

Buchenwaldská 460/7 
Karlovy Vary - Rybáře 
360 05 

Věra Schmid - Výživové poradenství Cambridge Weight Plan

Chebská 49/20,

Karlovy Vary 36001