Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Košický kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

IVY CLINIC

Vodná 3

040 01 Košice - Staré Mesto

ENVY-klinika estetickej mediciny

Nerudova 14 040 01,

Košice

 • InBody 230

Ing. Jana Kurilová - centra-protissimo

Štefana Kukuru 12,

Michalovce

 • InBody 230

Detská fakultná nemocnica Košice

Trieda SNP 457/1,

040 11 Košice

Fit studio

Cottbuská 36 
040 23  Košice 

 • InBody 230

Košice - Dr. Slim

 • InBody 230

Michalovce - Milrea s.r.o. - Dr. Slim

Štefánikova 14 
Michalovce

 • InBody 230

Motionstudio - radosť z pohybu

Rastislavova 48
040 01 Košice

 • InBody 230

Nemocnica Košice-Šaca

Lúčna 57,

040 15 Šaca,

Peter Buza

Stará Spišská cesta 12

Košice

Stredná zdravotnícka škola, Moyzesova 17, Košice

Moyzesova 1016/17,

041 76 Košice,

Štúdio Speranza -

 ul. Alvinczyho 16

 04011  Košice

 

 • InBody 230

Ultimuv - Spišská Nová Ves

Hviezdoslavova 27

052 01 Spišská Nová Ves

Ultimuv Košice

Južná trieda 3

04001 Košice

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košicích

Ondavská 21
040 11 Košice

 • InBody 230

VIDA estetické štúdio

Letná 43
052 01 Spišská Nová Ves