Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Liberecký kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

Squash Arena Liberec

Olbrachtova 820,

460 15  Liberec 15

 • InBody 230

EMK Style Liberec

Třída 1. máje, 863/9

460 01 Liberec

ESTHETICS BY NUTRITION

EUC Klinika

Klášterní 117/2

460 01 Liberec 1

FIT HADRÁK Recovery

Moskevská 50/22

460 01  Liberec 1

 • InBody 230

Fit-sever, s.r.o.

Náměstí T.G.Masaryka 193, 47001 Česká Lípa

Fit-sever, s.r.o.

Dr. Milady Horákové 391, 460 01 Liberec

Lázně Jablonec

Novoveská 28 a,

466 01 Jablonec nad Nisou

 • InBody 230

MUDr. Jana Tomášková

Jarní 53

468 22 Železný Brod

 • InBody 230

Nutriční poradna FitBee Liberec

Liberec
Letná 247, 46013

(Sportovní klub Rapid Liberec)

Penzion u kotle

Horní Mísečky 137,

512 38

 • InBody 230

Premedis s.r.o.

Masarykova 699/9

460 01 Liberec

Zdeňka Povolná Bergmanová

Slim 4ever s.r.o. 

Zdeňka Povolná Bergmanová

Liliová 5

46001 Liberec