Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Nitrianský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

Diagnostika tela - Nitra

Bioharmonia

Štefániková 29,  

KRUŠOVCE 

 • InBody 230

Estera Kossoványiová

Andovská 104/A,

940 01 Nové Zámky

 • InBody 230

Fit & Strong

Podzámska 13
949 01 Nitra
 

 • InBody230

Lekárenská ambulancia Medifo

Klinicko - výskumne pracovisko

Rázusova 16, 

949 01, Nitra

Levice - Dr. Slim

Kalvínske nám. 2 
Levice

 • InBody 230

Marianna Žilíková

MEDICAL MKP

Výstavná 23,

Nitra

 • InBody 230

Nové Zámky - Dr. Slim

Ernestova bašta 7 
Nové Zámky

 • InBody 230

RE-MED

Okružná cesta 74
945 01 Komárno
 • InBody 230

SLOVAK UNIVERSITY OF AGRICULTURE IN NITRA

SLOVAK UNIVERSITY OF AGRICULTURE IN NITRA

FACULTY OF AGROBIOLOGY AND FOOD RESOURCES

Trieda Andreja Hlinku 2

949 76 Nitra

Slovak Republic

Slovenská poĺnohospodárská univerzita v Nitre

Tr. Andreja Hlinku 2,

949 76, Nitra

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Nábřeží mládeže 91, 

949 76, Nitra

 • InBody 230