Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Prešovský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

AZ Dietologické Centrum

Alžbetina 416/30,
05801 Poprad

 • InBody 230

Bardejov - PhDr. Katarina Bednarova

 • InBody 230

DIÉTA - poradenstvo a predaj v oblasti zdravej výživy

Námestie slobody 2467

09301 Vranov nad Topľou

Fakulta športu PU v Prešove

Ul. 17 novembra č. 13,

080 01, Prešov

 • InBody 720
 • InBody 230

Hotel Patriot

B. Němcovej 1
093 01 Vranov nad Topľou

 • InBody 230

InBodypro

Tomášiková 28,

05801 Poprad 

 • InBody 230

Jaroslav Girgoško

Forbasy 81

065 01 Forbasy

Judit it - Výživová poradňa

PALA Centrum, Volgogradská 13

080 01 Prešov

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY

Vyšné Ružbachy 48,

065 02 Vyšné Ružbachy

Masáže ALLI

Alžbetina 416/30

Poprad

 • InBody 230

Mgr. Andrea Palanská,PhD.

Raymanova 9 
080 01  Prešov

Osobný tréner Savid- David Savočka

Bardějov

Penzión Diana

061 01 Spišská Stará Ves 134

Prešov - Dr. Slim

 • InBody 230

ProtiSLIM s.r.o. Bc. Ivona Hermanová

Pod hájom 16,

Prešov – Ľubotice

 • InBody 230

SLIM & FIT PROTISSIMO |

Osloboditeľov 3 v Humennom 

 • InBody 230

Štúdio Línia - Centrum VITADU

Nam. Sv. Egídia 68/6

058 01 Poprad

Wellness Masvital

Námestie Mariánske 55/55
065 03 Podolínec

 • InBody 230