Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Trenčianský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

3G Fit Club

L. N. Tolstého 9A,

971 01 Prievidza 

 • InBody 230

Body Balance štúdio

SNP 1599

Bánovce nad Bebravou

 • InBody 230

ForFit Gym

Nitrianska 87

958 01 Partizánske

Jedlo Si Ty

 

R. Jašíka 158/8 (146,80 km)
95801 Partizánske

Kompava

Piešťanská 1202/44

915 01 Nové Mesto nad Váhom

Lean Enterprise Slovakia

Pečeňany 105

956 36

 • InBody 230

NUTRI FOOD PLAN Mgr. Deckárová Eva

 Brnianska 1 K Trenčín

PRIME Consulting, s.r.o. - Dr. Slim

Legionárska 2 
Trenčín

 • InBody 230

RM Sport Resort

Úzka ulica 420/6

971 01 Prievidza

SIGNATURES s.r.o. - Půchov - Dr. Slim

F. Urbánka 804 
Púchov

 • InBody 230

Všeobecná zdravotná poisťovňa - Trenčín

Partizánska 2315

911 01 Trenčín 1

XFIT

Námestie Matice slovenskej 1713/8

Dubnice nad Váhom

 • InBody 230

XXL-FACTOR - Považská Bystrica - Dr. Slim

Nám. Andreja Hlinku 25/30 
Považská Bystrica

 • InBody 230

XXL-FACTOR -Prievidza - Dr. Slim

 • InBody 230