Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Ústecký kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

Poradna tradiční čínské medicíny Ivana Chutná

Děčín

Kamenická 322

ACTIV-WELLCENTRUM CHOMUTOV

Libušina třída,

Chomutov

 • InBody 230

Cambridge Diet Rumburk

Palackého 205

Rumburk

 • InBody 230

Cambridge weight plan Jakubková Markéta

Čapkova 843, 418 01 Bílina

Dům Salve

Na Příkopech 5579
430 01 Chomutov

 • InBody 230

FAČR - Teplice

ZŠ Edisonova

Edisonova 1732/9

415 01 Teplice

Fit-sever, s.r.o.

Fit-sever, s.r.o.

Benešovská 432, 40502 Děčín

Hubnutí světla

Pivovarská 1,
400 01, Ústí nad Labem

 • InBody 230

Kateřina Zárubová

MediCentrum Veverka s.r.o.

Elišky Krásnohorské 1717/8

412 01 Litoměřice

Ordinace pro choroby srdce

Viléma Blodka 5683
430 02 Chomutov

 • InBody720

Poradenství Markéta - Výživa & Kondice

Bratislavská 2289/2

400 01 Ústí nad Labem

Renata Ticháčková

Severní 657/12

408 01 Rumburk

VitalityLifestyle

Jiřího Wolkera 1594
Žatec, 438 01
 
 • InBody 230

Výživové poradenství - Daniela Havláková

Lidická 1637

413 01 Roudnice nad Labem

 • InBody 230

Zuzana Svobodová

Lipno 122
Žatec,