Proč InBody?

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí naši lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem. 

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

 • Spolupráce s Vámi, ať už při výběru přístroje, nákupu nebo dodání maximální spokojenost. Mít takového obchodního partnera na úrovní jako jste Vy, to je jen sen. Ať se Vám moc daří, pěkný den.  

  Marta Heseková

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Žilinský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

Cambridge Weight Plan - Ing.Pavol Mundier

Priehradka 20,

03601 Martin

FIT Zóna TULIP Center Martin

Pltníky 2,                                                  

03601 Martin     

 • InBody R20

Fitnes Klub Harmónia

Československej armády 9758
036 01 Martin

 • InBody 230

Diagnostické centrum Kompava Centrum METFLEX

Vojtecha Spanyola 1,

010 01 Žilina, 

Jesseniova lekarska fakulta UK - Univerzita Komenského

L. Novomeského 9,

036 01 Martin

Národný endokrinologický a diabetologický ústav n.o. v Ľubochni

Kollárová 282/3

034 91 Ľubochňa

ORTO REHAB CLINIK - poradňa NUTRI FOOD PLAN

ul. Českosl. brigády

Liptovský Mikuláš

ORTOPEDICKO - TRAUMATOLOGICKÁ AMBULANCIA

Šťastného 5275/5,

038 61 Vrútky, 

Penzión Zivka

Hlavná ulica 
032 02 Závažná Poruba 

 • InBody 230

PRO Dr. Slim

Gäceľská cesta 1759/11 
Dolný Kubín

SIGNATURES s.r.o. - Žilina - Dr. Slim

 • InBody 230

UniqueFit s.r.o

Vyšná 601,

029 43 Zubrohlava

 • InBody 230

VITADU - Ing. Zuzana Skupeňová

Antona Bernoláka 51

010 01 Žilina

Vitadu s.r.o.

Obrancov mieru 1774/12

Dolný Kubín

XXL-FACTOR - Dr. Slim

Podtureň Roveň 215 
Liptovský Hrádok

 • InBody 230

ZAMAS MASÉRSKA ŠKOLA

Sv. Cyrila a Metoda 25

VRÚTKY

 • InBody 230